Şartlar ve koşullar

Sayın kullanıcı, digivolo hizmetlerinden ve uygulamalardan daha iyi yararlanmak için lütfen aşağıdaki metni dikkatlice okuyun.

Ürün sipariş aşamaları

Ürününüzü sipariş etmek için siteye kayıt olmalısınız. Ardından ürününüzü seçiyorsunuz ve ürünün size ulaşması için adresinizi girmeniz gerekiyor. Ürün bedelini yatırdıktan sonra ürün 24 saatten daha kısa sürede size ulaşacaktır.Tüm ürünlerimiz, tam güvenle satın alabilmeniz için orijinalliğini ve ikinci el olmama garantisini size veriyoruz .

Ürünü sipariş ederken herhangi bir şey olursa, bize e-posta veya iletişim numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Genel kurallar

Digivolo’nun kurallarında, prosedürlerinde ve hizmetlerinde gelecekte herhangi bir değişiklik olması durumunda, bunlar bu sayfada yayınlanacak ve güncellenecektir ve Siteyi kullanmaya devam etmenizin, bu tür değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Müşteriyi veya kullanıcıyı tanımlayın
Bir müşteri veya kullanıcı, kayıt formuna girilen kullanıcı bilgileriyle bir siparişi veya digivolo hizmetinin herhangi bir kullanımını kaydeden kişidir.
Ayrıca digivolo,bir çevrimiçi mağaza web sitesi olduğundan,ticaret yasasına göre müşteri veya tüketici, ticari veya profesyonel meslekler dışında bir amaç için bir ürün veya hizmet satın alan herhangi bir kişidir.

Satıcının tanımı ve satıcıların ürünlerinin şartları
Web sitesinde sunulan ürünler, digivolo tarafından saygın şirketlerden ve resmi ve yasal ithalatçılardan satın alınır ve sunulur veya bazı satıcılar digivolo ile işbirliği yapar ve ürünlerini bu çevrimiçi mağaza aracılığıyla çevrimiçi olarak satar. Satıcıların ürünü ikinci grubu ifade eder ve satıcı, ürününü digivolo web sitesine kaydedip satan gerçek bir kişidir.

Ürünün kalitesi, fiyatı, içeriği, koşulları ve satış sonrası hizmeti ile ilgili sorumluluklar satıcıların sorumluluğundadır. Digivolo tarafından satılan ürünler kalite, fiyat, içerik, şartlar ve satış sonrası hizmetten digivolo sorumludur.

Ürün teslimatı

Verdiğiniz sipariş öğlen 12’den önce ise ürün size aynı gün teslim edilir.Öğlen 12’den sonra sipariş verirseniz ertesi gün siparişinizi alırsınız.

Yeni Yıl gibi tatillerde siparişiniz bir ila iki gün gecikmeli olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Ürün teslimatında herhangi bir gecikme olması durumunda, takip edebilmemiz için bize e-posta veya iletişim numarası ile ulaşın.

Gizlilik Politikası
digivolo, sitenin hizmetlerini kullanan kişilerin mahremiyetine saygı duyar ve koruruz.
digivolo, gizliliğinizi korumaya ve size en güçlü ve güvenli çevrimiçi deneyimi sağlayan teknolojiyi geliştirmeye kendini adamıştır. Aslında digivolo sitesini kullanarak bu politikaya rıza göstermiş olursunuz.

ödeme
Ödemeler İnternet üzerinden PayPal ve diğer seçeneklerle yapılabilir, ancak isterseniz kapıdan ödeme de yapılabilir.

Nakliye sırasında hasar
digivolo, tüm siparişlerin ülkenin her yerindeki müşterilerine herhangi bir zarar vermeden ulaşmasını sağlamak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapar. Tüm gönderilerin güvenli ve standart paketlenmesi nedeniyle, herhangi bir nakliye şirketine teslimat geçerlidir ve müşteriye ulaşır; bu, teslimat sırasındaki herhangi bir kazanın nakliye şirketinin sorumluluğunda olduğu ve digivolo’nun yalnızca sipariş taşıyıcısı tarafından onaylanması halinde hasarları tazmin edeceği anlamına gelir. ve takibi kolaylaştırmak. Ancak tazminat nakliye firmasının sorumluluğundadır.

Kozmetik ürünlerin satışı ile ilgili kurallar ve sorumluluklar,
– Digikala web sitesindeki her bir kozmetik ürünün bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve herhangi bir danışmanlık yönü yoktur. Alıcı, kozmetik ürünlerini kullanmadan önce bir uzmandan profesyonel bilgi ve tavsiye almalıdır. Ancak kozmetiklerin orijinalliğinden emin olun